info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

kokonat-dugme-giris-sayfasi

Kokonat Düğme Çeşitleri Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatlı

Kokonat düğme, genellikle Afrika ve tropikal iklimli ülkelerde yetiştirilen bir düğme çeşididir. Hindistan cevizinin dış kabuğundan üretilen bu ürünler, doğallığı ile ön plana çıkar.

Ürün Galerisi

Kokonat Düğmeler Doğallığı ile Ön Planda

Plastik kullanmak istemeyen herkes tarafından tercih edilen kokonat düğmelere düğme.net kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Güçlü stok ağımız sayesinde 14 boy ila 54 boy arasındaki kokonat düğmelere hızlıca ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize daha hızlı servis hizmeti vermek amacı ile hazırda bulundurduğumuz kokonat düğmeler sayesinde üretim süreçleriniz aksamaz. İş akış süreçlerini optimize eden güçlü stok ağımız beklentilerinizi tam olarak karşılar. Lazer ile markalandırmaya da uygun olan kokonat düğme çeşitleri, verniklenebilir özellikte olduğu için parlak düğme seven müşterilerimizin öncelikli tercihleri arasındadır.

Kokonat Düğmede Güçlü Stok Ağı

Gelişmiş teknolojiler ile ürettiğimiz kokonat düğme seçenekleri 14 – 16 – 18 – 20 – 24 – 28 – 32 – 36 – 40 – 44 – 48 ve 54 gibi zengin ölçü alternatifleri ile üretilir. Talebinize bağlı olarak ara boylarda da üretebildiğimiz bu ürünlere düğme.net ayrıcalığı ile sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin. Son yıllarda pek çok alanda olduğu gibi düğme sektöründe de doğal ve natürel ürünlere artan talebin en büyük temsilcilerinden olan kokonat düğmeler ile giysilerin niteliğini arttırın. Fiyat bakımından da son derece avantajlı olan bu ürünler bebek giysileri, çocuk giysileri ve kadın giyim ürünlerinde sıklıkla tercih edilir. Giysilere natürel bir hava katan kokonat düşme çeşitleri arasından tercihte bulunmak için danışmanlarımızdan da destek alabilirsiniz.

Kokonat Düğme Kullanımı

Bu kabuklar her ne kadar sert görünse de oldukça hafif bir dokuya ve yapıya sahiptir. Tekstil sektöründe en çok tercih edilen düğme çeşitlerinden biri olan kokonat düğmeler, kemik ve boynuz düğmeler gibi doğal düğme kategorisine girer. Kokonat düğmeler, plastik ve polyester çeşitlerini kullanmak istemeyenler tarafında sıkça tercih edilir. Bu düğmelerin ham halleri estetik bir görünüme sahip olduğu için genellikle farklı renkteki boyalar ile boyanmaz. Üzeri sadece verniklenerek piyasaya sürülen kokonat düğme çeşitleri, talebinize göre özelleştirilebilir.