info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

Düğme Çeşitlerinde Avrupa Standartlarında Üretim

Yurt dışında Polkom Button olarak da tanınan Polkom Düğme, 2000 m2 kapalı üretim alanına sahiptir. Yüksek kapasiteye sahip olan üretim merkezi ve 30 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip personeli ile Türkiye’nin önde gelen düğme üreticilerinden biridir. Kullandığımız yüksek kaliteli üretim makinaları ve yılların verdiği tecrübe ile başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok farklı noktasına ihracat yapan Polkom Düğme, yüksek üretim kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla düğme ihtiyaçlarınıza nitelikli sonuçlar üretiyor. İstanbul’daki tesisinde başta polyester düğme olmak üzere korozo düğme, boynuz düğme, metal düğme ve birçok farklı düğme çeşidini üreten Polkom Düğme, e-ticaret kanalında dugme.net markası ile de hedef kitlesine ulaşıyor.

Kemik Düğme, Çubuk Düğme ve Erkek Düğmeleri Sizin için

Doğru ve hızlı servis imkanıyla aklınıza gelebilecek birçok düğme çeşidine kolayca sahip olmanızı sağlayan dugme.net sayesinde sadece düğme çeşitlerine değil, aynı zamanda tekstil ürünlerinde kullanılan çeşitli aksesuarlara da ulaşırsınız. Son teknolojik makineler ile donatılan fabrikamızda, istediğiniz düğmelere birebir olarak ulaşmanızı sağlıyoruz. Polyester düğme, korozo, metal, boynuz, tahta ve sedef düğme gibi zengin ürün çeşitliliğine sahip olan markamızda aradığınız kokonat düğme modellerine de ulaşabilirsiniz. Birçok ülkede bulunan distribütörlüklerimiz sayesinde Polkom kalitesini dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. En iyi ham madde ve yardımcı malzemeleri kullanarak ürettiğimiz tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarında üretiyoruz. Oeko-Tex sertifikalı olan ürünlerimiz ile düğme sektörünün amiral gemisi olmaya devam ediyoruz. Siz de ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. 

Korozo Düğme, Boynuz Düğme ve Metal Düğme Çeşitleri

Standart üretim düğme tasarımlarımızın yanı sıra talebinize bağlı olarak özel üretim düğmelere de sahip olabileceğiniz dugme.net sayesinde tekstil ürünlerinde oluşturmak istediğiniz ambiyansı sağlayacaksınız. Dayanıklılığı ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz birbirinden farklı düğme çeşitleri arasından tercih yapmakta zorlanacaksınız. Hızlı numune desteğimizden faydalanarak satın almak istediğiniz polyester, korozo, sedef ve lazer yazılı düğmelere kolayca ulaşacaksınız. Rekabetçi fiyatlara sunduğumuz düğme çeşitleri sayesinde şirket verimliliğini artıracak sonuçlara erişeceksiniz. Sektörde her zaman birkaç adım önde olmanızı sağlayan dugme.net, özgün yeni koleksiyonları ile tekstil ürünlerini baştan yaratmanıza yardımcı olur.