info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

tahta-dugme-giris-sayfasi

Tahta Düğme İle Giysilerde Estetik Sonuçlar

Tahta düğme, genellikle zeytin ve şimşir ağaçlarından üretilen, tamamen doğal bir düğme çeşididir. Kullanıcılar ve modacılar tarafından en beğenilen düğme çeşitlerinden biri olan bu ürünler, natürel görünümleri sayesinde giysilere ferah bir hava katar.

Ürün Galerisi

Tahta Düğme Çeşitleri ile Sürdürülebilir Bir Çevre

Doğal bir ham maddeden üretilen ve geri dönüşüme uygun olan tahta düğme çeşitleri, bu yönüyle de oldukça avantajlıdır. Gömleklerden paltolara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler, düşük maliyetle yükse verimlilik elde etmenize olanak sağlar. En basit giysinin bile havasının bir anda değişmesine olanak sağlayan tahta düğmeler, 2000 metrekarelik fabrikamızda üretilir. Arz ettiğimiz ürünlerin kendi üretimimiz olması, istediğiniz ölçü ve şekillerde tahta düğme siparişi verebileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede tasarımlarınıza ve ürünlerinize en uygun tahta düğme seçeneklerine kolayca sahip olursunuz. İstediğiniz ölçülerde ve şekillerdeki ürünleri, ücretsiz numune desteğimiz sayesinde inceleyebilir ve sonrasında toplu siparişlerinizi verebilirsiniz.

Tahta Düğmeler ile Moda Dünyasına Yön Verin

Moda dünyasına yön vermenize olanak sağlayan tahta düğme çeşitleri, sektörde ahşap düğme olarak da bilinirler. Kaliteli ağaçların belirli işlemlerden geçirilmesi ile oluşturulan bu ürünler, zamanla formunu kaybetmez. Sade bir güzellik oluşturmak istediğiniz her alanda tercih edebileceğiniz tahta düğmeler ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin. Güçlü stok ağımız ve zengin renk seçeneklerimiz ile birlikte beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılamaktan büyük mutluluk duyarız. Sektörünüzde kaliteniz ve özgünlüğünüz ile fark yaratmak istiyorsanız biz yanınızdayız. Siz de hemen dugme.net’in kaliteli ürün gamı arasından seçim yaparak üretim çıktılarınızı geliştirmeye hemen başlayın.

Tahta Düğme Kullanımı

Doğal düğme kategorisine giren tahta düğmeler, çevre kirliliğine karşı son dönemlerde yüksek derecede popülerlik kazanmış düğme çeşitlerinden biridir. Boya tutmaya oldukça elverişli olsa da genellikle doğal görünümünde tercih edilen bu düğmeler, giysilere estetik bir değer katar. Tahta düğmeler, makinelerde işlendikten sonra parlaması için üzerine vernik ya da farklı işlemler yapılır. Üretimi oldukça kolay olan tahta düğme seçeneklerinde kısa sürede yüksek adetler üretilebilir.