info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

sedef-dugme-giris-sayfasi

Sedef Düğme İle Doğallık Her Zaman Üzerinizde

Sedef düğme, Uzak Doğu’daki okyanus ve denizlerden çıkarılan midyelerin kabuğundan üretilen bir düğme çeşididir. Bu düğme çeşitleri kendi içerisinde de alt çeşitlere ayrılır.

Ürün Galerisi

Sedef Düğme Çeşitleri ve Özellikleri

Sedef düğmeler, genelde boyamaya uygun olmayan ve taş gibi bir yapısı olan düğmelerdir. Boyanmaları için mutlaka verniklenmelidir. Vernikleme işlemi ise sedef düğmenin maliyetini önemli derecede arttırır. Trocas ve River sedef düğme çeşitleri, fiyatlarının pahalı olması sebebi ile daha az tercih edilirler ve genellikle pahalı erkek ve bayan gömleklerinde kullanılırlar. Tercih edeceğiniz sedef düğme çeşitlerinin kendi cazibesinin üzerine markanızın logosunu da bastırabilirsiniz. dugme.net ailesi olarak tüm sedef düğmelere lazer ile markalama işlemi yapabiliriz.

Sedef Düğme Fiyatları için Bize Danışın

Sedef düğme fiyatları her zaman dinamik olduğundan siparişlerinizde mutlaka güncel sorgular yapınız. Stoklarımızda bulunan ana boylar ( 12 – 14 – 16 – 18 – 20 – 24 – 28 – 32 – 36 – 40 – 44 – 48 – 54L ) dışında ara boy üretimi de yapabiliriz. Galerimizde birçok farklı modelde sedef düğme görseli bulabilirsiniz. Son yıllarda oldukça popülerleşen natürel düğmelere artan talep ile dugme.net ailesi olarak bizler de her geçen gün daha fazla model ve çeşit üretiyoruz. Galerimizde görebileceğiniz birçok modeli kartela olarak ihtiyaç halinde müşterilerimize iletebiliyoruz. İhtiyaç duyulması halinde gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan düğme çeşitlerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Standart üretim ve özel üretim sedef düğme çeşitleri ile taleplerinizi eksiksiz olarak karşılayan dugme.net’in kalitesi ile hemen tanışın, alırken de satarken de kârlı çıkın.

Sedef Düğme Kullanımı

Örneğin; agoya sedef düğmeler, genellikle kadın giyim ürünlerinde kullanılan, son derece şık ve göz alıcıdırlar. Dış kısmı genellikle kabaklı kalıp, iç kısmı ise gökkuşağı renklerinin etkisindedir. Güçlü stok ağımızda 12 boydan 54 boya kadar agoya tipi sedef düğme çeşitleri mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınız olan her an, üretim süreçlerini beklemeden istediğiniz sedef düğme çeşidine kolayca sahip olabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren sonuçlarıyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan dugme.net, giysilerin çok daha şık ve zarif bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu da arz edile giysilerin fiyatlandırmasında etkilidir.