info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

polyteser-dugme-giris-sayfasi

Polyester Düğme Çeşitleri İle Giysiler Daha Değerli

Farklı döküm yöntemleri ile hazırlanan polyester düğme çeşitleri, dünyada en çok tercih edilen düğmeler arasındadır. Kullanıldıkları giysilere değer katan polyester düğme çeşitleri, halk arasında plastik düğme olarak bilinse de plastik ham maddeli düğmelerden farklıdır.

Ürün Galerisi

Polyester Düğme Üretiminde Zengin Seçenekler

Dünya genelinde polyester düğme üretimi, üretilen tüm düğmelerin yarısından fazladır. Bunun en büyük sebebi hem uygun maliyetli olması hem de istenilen renk, kalınlık ve esneklikte üretilebiliyor olmasıdır. Bu ürünler sadece tekstil alanında değil, birçok süsleme ve dekorasyon ürününde de yüksek ölçüde kullanılır. Tesisimizde mat, yarı mat, mat ve mat – parlak olmak üzere birçok şekilde üretimi mevcuttur. Tekstil ürünleri başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan polyester düğme seçenekleri saç tokalarından çantalara, anahtarlıktan mobilyaya kadar zengin bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıldıkları ürünlere değer katan polyester düğme seçenekleri, ürünün satış rakamlarının yukarı çekilmesine de yardımcı olur. Kullanıldığı alanların görsel bütünlüğünü sağlayan bu ürünler, aynı zamanda işlevseldir.

Polyester Düğme Üretiminde Teknolojik Ekipman ve Profesyonel Ekip

Polyester düğme, üretimi en zor olan düğme çeşitlerinden biridir ve üretiminde pek çok püf noktası vardır. Bu zorlukları ve püf noktalarını işinde profesyonel olan ekibimizle hızlı ve özenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Her ölçekten işletmenin satın alabileceği polyester düğme seçenekleri için zengin alternatifler sunuyoruz. Standart üretim çıktılarımızın arasından tercihte bulunabileceğiniz gibi size özel olarak tasarlanan ürünlerimizi de seçebilirsiniz. Hayal gücünün sınırlarını kaldırarak aklınızdaki düğmenin karşınızda durmasını dugme.net ile sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi, stok ve fiyat öğrenmek için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir, toptan polyester düğme satın alabilirsiniz.

Polyester Düğme Kullanımı

Plastik ve polyester düğmelerde, kullanılan ham maddeden üretim aşamalarına kadar onlarca farklılık vardır. dugme.net olarak iki çeşit polyester düğme üretiyoruz. Türkiye’de bulunan en kaliteli polyester malzemesini kullanarak en üst kalitede levha ve çubuk düğmeler üretiyoruz. Polyester düğmelerimizde istediğiniz her rengi istediğiniz adette üretebiliyor ve kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz. Yüksek stok adedimiz ile talep ettiğiniz ürünleri kısa zaman içinde depomuzdan teslim alabilirsiniz.