info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

pantalon-kancasi-giris-sayfasi

Pantolon Kancası İle Üretimde Yüksek Verimlilik

Pantolonların çok daha işlevsel olmasına yardımcı olan pantolon kancası modelleri, aynı zamanda yelek kopçası olarak da kullanılabilir. Genellikle paslanmaz nikelden üretilen bu ürünler etekler ve pantolonların iki tarafının birbirini desteklemesinde kullanılır.

Ürün Galerisi

Paslanmaz Pantolon Kancası Seçenekleri

Paslanmaya karşı dayanıklılık gösteren bu malzemeler kumaşların iki kenarının üst üste getirilmesini sağlar. Bu özelliği sayesinde pantolon ve eteklerin çok daha estetik bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler, kullanıldıkları alanlara değer katar. Pantolon kancaları toplamda dört farklı parçada meydana gelir. Tırnak, dişi parça, tırnak parça ve kafa parça araçlarından oluşturulan bu ürünler el presleri, kollu makineler, otomatik ve motorlu makinelerde uygulanabilir. Kendi fabrikamızda, son teknolojik makineler ile üretmiş olduğumuz pantolon kancası modelleri sayesinde hatasız üretim çıktıları sunuyoruz. Bu sayede siz de giysilerinizde firesiz bir şekilde ihtiyacınız olan pantolon kancalarını kullanabiliyorsunuz. Kalitenin ve uygun fiyatın adresi olan düğme.net’ten her ölçekten işletme faydalanabilir.

İstediğiniz Renkte ve Ebatta Pantolon Kancası

Ürünler giysilerin üzerinden görünmediği için üzerine lazer ile logo işletmenize gerek yoktur. İstediğiniz renk ve ebatta üretebileceğimiz pantolon kancası modelleri için Türkiye’nin her yerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı pantolon kancası arayanların öncelikli tercihi olan düğme.net, istediğiniz ürünlerin ayağınıza kadar gelmesini sağlıyor. Online olarak alışverişinizi tamamlayarak işletmenizin ihtiyacı olan pantolon kancası modellerini kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu sayede iş akışınızı sekteye uğratmazsınız. Çift kanca montajı için optimal düzeyde üretilen bu ürünler, pantolonun kemerine de çok kolay bir şekilde entegre olur. Montajı oldukça pratik olan pantolon kancası seçeneklerine, sektörün lider firmaları arasında bulunan düğmeyi.net ayrıcalığıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Pantolon Kancası Kullanımı

Sağlam ve uzun yıllar boyunca kullanılabilen benzersiz ürünler, OEKOTEK Sertifika uyumluluğuna sahiptir. Geniş renk seçeneği sayesinde istediğiniz her türlü pantolon kancası seçeneğine düğme.net sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği arasında beklentilerinizi tam olarak karşılayabileceğiniz pantolon kancası modelleri, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.