info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

lazer-yazili-dugmeler-giris-sayfasi

Lazer Yazılı Düğmeler İle Sektörünüzde Fark Yaratın

Markalaşmanın bilincinde olan işletmeler, tekstil ürünlerinde lazer yazılı düğmeleri tercih ediyor. Profesyonel bir görünüm oluşturan lazer yazılı düğmeler sayesinde markanızın logosunu veya adını düğmelerin üzerine işletebilirsiniz.

Ürün Galerisi

Lazer Yazılı Düğmeler ile Markanızı Akıllara Kazıyın

Düğmenin üst bölümünde veya kenar kısımlarında markanızın adını yazdırabileceğiniz bu ürünlere dugme.net ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Nitelikli lazer yazılı düğmeler için iletişime geçebileceğiniz uzman ekibimiz, son teknolojik lazer cihazlar vasıtasıyla düğmelerin üzerine markanızın yazılmasını sağlar. Kazıma yoluyla gerçekleştirilen işlemler sayesinde yıllar geçse de düğme üzerindeki yazılar silinmez. Marka bilinirliğini artırmak ve firmanın niteliğini yükseltmek için tercih edebileceğiniz lazer yazılı düğme çeşitleri, giysilerin de çok daha cazip durmasına yardımcı olur. Müşterilerimize özel olarak hazırladığımız lazer yazılı düğmelerde sağlık, kalite, çevre ve güvenlik çerçevesinde beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılıyoruz.

Lazer Yazılı Düğmelerde Avrupa Standartlarında Üretim

Avrupa standartlarında, kendi fabrikamızda üretmiş olduğumuz lazer yazılı düğmeler şık tasarımları sayesinde moda endüstrisinin liderleri arasındaki yerinizi almanızı sağlayacaktır. Prestijin ve kalitenin en önemli simgelerinden biri olan lazer yazılı düğme seçenekleri düşük maliyetine karşın yüksek verim elde etmenize olanak sağlar. Marka bilinirliğinizi artırmak için tercih edebileceğiniz en önemli yöntemlerden olan bu ürünlerde genellikle polyester düğmeler tercih edilir. Talebinize bağlı olarak farklı ham maddelerden üretilen düğme seçenekleri üzerinde de tercih edebileceğiniz lazer yazılı veya kenar yazılı düğmeler ile siz de markanızın değerini artırmaya hemen başlayın. Giyimden mobilyaya kadar pek çok alanda tercih edebileceğiniz bu düğmeler, üzerine işlenen ürünler var oldukça durmaya devam edecektir. Bu sayede marka değeriniz her geçen gün artacaktır.

Lazer Yazılı Düğme Kullanımı

Markanın değerini ve ürünün niteliğini artıran lazer yazılı düğme seçenekleri dikkat çekici özelliklere sahiptir. Farklı yazılar ve sembolleri de işletebileceğiniz lazer yazılı düğmeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekstil sektörü başta olmak üzere birçok endüstriyel üründe kullanılan lazer yazılı düğme çeşitleri, ürünlerinizi özelleştirmenize olanak sağlar. Çocuk giysileri, kazaklar, ceketler, pantolonlar, gömlekler ve çok daha fazla üründe kullanılabilen lazer yazılı düğmeler farklı ham maddelerden üretilen düğme çeşitlerinde kullanılabilir.