info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

kumas-kapli-dugme-giris-sayfasi-2

Kumaş Kaplı Düğmeler İstediğiniz Renkte Ve Dilediğiniz Boyutta

Düğmelerin üzerine istediğiniz tasarımdaki kumaşların kaplanması ile oluşturduğumuz kumaş kaplı düğmeler, giysilerin ambiyansını tamamlayacaktır.

Ürün Galerisi

Kumaş Kaplı Düğmeler ile Yüksek Nitelikli Sonuçlar

Görsel değeri yüksek olan kumaş kaplı düğmeler fiyat bakımından da avantajlıdır. Düşük maliyetlerle estetik sonuçlar elde etmek istiyorsanız siz de kumaş kaplı düğmeleri tercih edebilirsiniz. Erkek ve kadın giyim ürünleri başta olmak üzere tüm konfeksiyon malzemelerinde kullanılabilen kumaş kaplı düğmeler bebek ve çocuk giysilerinde de sıklıkla tercih edilir. Toptan kumaş kaplı düğme ihtiyaçlarınız için en uygun sonuçlara ulaşabileceğiniz dugme.net sayesinde aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanılabilecek kumaş kaplı düğmelere sahip olabilirsiniz. Ürünlerde istediğiniz kompozisyonu oluşturmak için tercih edebileceğiniz bu düğmeler, estetik açıdan oldukça avantajlıdır. Konfeksiyon ürünlerinde istediğiniz görüntüyü yakalamanıza olanak sağlayan diğer birçok düğme çeşidi için de bizi tercih edebilirsiniz.

Kumaş Kaplı Düğmelerin Kullanım Alanları

Kumaş kaplı düğmeler; triko, deri giyim, abiye, dış giyim, ev tekstil, yelek, gelinlik, ayakkabı, şapka, pijama, palto, yorgan ve yastık gibi çok zengin bir kullanım alanına sahiptir. dugme.net ayrıcalığıyla üretmiş olduğumuz ürünlerin kumaşını, direkt olarak düğmelerin üzerine işleyebiliyoruz. Fire vermeden kumaştan yüksek verim almak için tercih edebileceğiniz dugme.net’in kusursuz işçiliği ile tanışmanın vakti çoktan geldi. Hatasız ve nitelikli bir işçilik ile hazırladığımız kumaş kaplı düğmeler, görselliği ve kalitesi ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Standart ölçülerin yanı sıra özel üretim hizmetlerimizden de faydalanarak istediğiniz düğmenin dilediğiniz boyutta olmasını sağlayabilirsiniz. Size özel olarak sunduğumuz fırsatlardan faydalanmak için hemen danışmanlarımızla iletişime geçin. Avantajlı fiyatlarla dilediğiniz düğmeye toptan bir şekilde sahip olun.

Kumaş Kaplı Düğme Kullanımı

İstediğiniz boyutta oluşturabileceğimiz kumaş kaplı düğmelerin üzerine her kumaş türünü kaplayabiliriz. Genellikle giysilerin üzerindeki düğmelerin görünmesinin istenmediği durumlarda tercih edilen kumaş kaplı düğmeler kamuflaj amacıyla tercih edilir. Kumaş kaplı düğmelerin kullanıldığı giysilerde düğmeler dikkat çekmez. Bunun yanı sıra giyim ürününün tam zıt renklerinde de kumaş kaplı düğme kullanımı mümkündür. Tamamıyla hayal gücünüze bağlı olarak şekillendirebileceğiniz kumaş kaplı düğmeleri aksesuarlarda da kullanabilirsiniz.