info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

kot-dugme-giris-sayfasi

Kot Düğmesi İle Giysiler Şimdi Bambaşka

Kotların çok daha havalı görünmesine yardımcı olan kot düğmesi çeşitleri aynı zamanda uzun ömürlüdür. Bir düğmeden çok daha fazla bir anlam taşıyan kot düğmesi modelleri aynı zamanda ceketlerde de sıklıkla kullanılır. Aksesuar olarak da tercih edilebilen kot düğmesi seçenekleri genellikle kalaydan üretilir. İçerisinde paslanmaz çelik karışımı da bulunan kot düğmesi modelleri kullanışlı olduğu için özellikle tercih edilir. Yüksek teknolojiye sahip olan makinelerde basma vasıtasıyla üretilen kot düğmesi modellerinde yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Pürüzsüz, dokulu ve dövme logolu gibi birbirinden farklı alternatiflerle sahip olabileceğiniz kot düğmesi çeşitleri, ebat bakımından da sayısız seçeneğe sahiptir.

Kot Düğmesi Seçeneklerinde Zengin Alternatifler

Koyu, açık, oval, yuvarlak, küçük ve büyük gibi birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilen kot düğmesi seçenekleri, kot giysilerinin çok daha estetik durmasına yardımcı olur. Dayanıklı, dikkat çekici ve kullanışlı bir yardımcı tekstil ürünü arayanların tercihi olan kot düğmesi seçeneklerine uçtan uca çözümlerimiz vasıtasıyla kolayca sahip olabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri özel imalât kapsamında da ürettirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman standart üretim gemimiz arasından ücretsiz numune talep edebilirsiniz. Kullanıldığı kot kumaşlarında yüksek derecede estetik sağlayan bu ürünlerin üzerine lazer vasıtasıyla markanızın adını veya logosunu da bastırabilirsiniz. Marka değerine oldukça yüksek derecede önem katan kot düğmesi modelleri, müşterilerinizin daima sizi hatırlamasını sağlayacaktır.

Kaliteli ve Ekonomik Kot Düğmeleri

Kaliteli ve ekonomik tekstil aksesuarları konusunda tercih edilebilecek ilk firmalar arasında bulunan düğme.net özel tasarımınızı, logonuzu ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak birbirinden nitelikli düğmelere imzasını atıyor. Oldukça zengin alternatiflere sahip olan düğme çeşitleri için bize ulaşarak tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İşinizde verimlilik artışı sağlayacak online alışverişler sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Üzerine lazer yoluyla markanızın logosunu bastıracağınız kot düğmesi seçenekleri sayesinde ürün var oldukça markanızı tüketicinin zihnine işleyeceksiniz. Marka sadakati oluşturmada oldukça önemli bir göreve sahip olan kot düğmesi seçenekleri için hemen bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin istediğiniz şehrine göndereceğimiz toptan düğme alternatifleri sayesinde işiniz için gerekli olan malzemelere zahmetsiz bir şekilde ulaşın.