info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

korozo-dugme-giris-sayfasi

Korozo Düğme Çeşitlerinde Aradığınız Tüm Modeller

Korozo, Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişen, palmiye ağacının çekirdeğinden elde edilen ve %100 doğal olan bir düğme çeşididir. Tagua olarak da anılan korozo, sıklıkla süs eşyalarının ya da düğmelerin üretiminde kullanılan önemli ham maddelerden biridir.

Ürün Galerisi

Korozo Düğme Çeşitlerinin Doğallığına Hayran Kalacaksınız

Korozo düğmeler, birçok artıya sahiptir. Korozo düğmelerin ham maddesinin beyaz olması, kolay işlenebilmesi, boyanabilmesi, düğme üretiminde birçok farklı boy ve kalınlığa elverişli olması gibi avantajlar, bu ürünlerin ön plana çıkmasını sağlar. Pek çok farklı modelde üretebildiğimiz korozo düğme seçenekleri, doğal oldukları için de ön plana çıkar. Sürdürülebilir bir çevre için kimyasal içerikli ham madde kullanmak istemeyen markalar, korozo düğmeleri tercih eder. Doğal düğmelerden biri olan korozo düğme, son dönemlerde çevre kirliliğinin önüne geçilmesi açısından birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Doğal olması sayesinde tercih sebebi olan korozo düğmeler, tamamen organik boyalar ile boyama işleminden geçer.

Korozo Düğme Üretiminde İstediğiniz Modeli Hazırlayalım

Ürün çeşitliliği olarak dünyanın önde gelen bir üreticisi olan dugme.net’te kendi modellerimizin dışında, müşterilerimizden bize ulaşan modelleri de birebir olacak şekilde üretebiliyoruz. Bu sayede hayal ettiğiniz kombinasyonların tamamlanmasını sağlıyoruz. Hem görsel açıdan hem de işlevsel açıdan oldukça avantajlı olan korozo düğme seçenekleri sayesinde siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Toptan düğmenin adresi olan düğme.net sayesinde işletmenizin verimliliğini artıracak onlarca modele sahip olabilirsiniz. Ücretsiz numune imkanımızdan faydalanarak tek tıkla istediğiniz ürünleri yakından inceleme fırsatına da sahip olursunuz. Bu sayede en doğru kararı verir ve giysilere ekstra değer katabilirsiniz.

Korozo Düğme Kullanımı

Palmiye çekirdeğinin birçok aşamadan geçmesi ile üretilen korozo düğme, görsel açıdan oldukça estetik sonuçlar doğurur. Doğal bir cazibesi bulunan korozo düğmenin boyanması ciddi derecede önem ister. Düğmenin kendisi gibi boyama için kullanılan maddelerin de doğal olması gereklidir. Zorlu bir işlem olan boyama süreci, profesyonel ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde kusursuz bir şekilde tamamlanır. Özellikle tekstil ürünlerinde tercih edilen korozo düğme çeşitleri, giysilerin görünümünü tamamlar.