info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

kemik-dugme-giris-sayfasi

Kemik Düğme Çeşitleri İle Giysilerde Doğallığın Etkisi

Kemik düğme, adından da anlaşılabileceği gibi hayvan kemiğinden üretilen önemli düğme çeşitlerinden biridir. Bu ürünler, tıpkı boynuz düğmeler gibi üretimi en zor olan düğme çeşitleri arasındadır. Bunun en büyük sebebi; ürünün ham maddesinin sert olmasıdır.

Ürün Galerisi

Kemik Düğmelerin Ham Maddesi

Doğal düğme çeşitlerinden biri olan kemik düğmeler genel olarak bufalo ve inek kemiğinden üretilir. Fiyatının yüksek olmasından dolayı üst düzey tekstil ürünü arz eden markalar tarafından tercih edilirler. Hem kaliteli hem de şık olan kemik düğmeler, diğer düşme çeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Bu da ürünlerin daha fazla tercih edilmesini sağlar. Giysilerin nostaljik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan kemik düğme seçenekleri boyamaya müsaittir. Bu sayede giysilerle mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar. Kemik düğme çeşitlerinin üzerine lazer yardımıyla desen veya yazı da çizilebilir. Markanızın logosunu veya adını bastırabileceğiniz kemik düğme çeşitlerinin üzerine eskitme efekti de uygulanabilir.

Kemik Düğmeler ile Giysiler Bambaşka

Giysilerin stillerine uygun olan, birçok farklı forma bürünebilen kemik düğme çeşitleri, mükemmel bir kalitede üretilir. Farklı ebatlarda tercih edebileceğiniz bu ürünler benzersiz koleksiyonların en önemli tamamlayıcısıdır. Giysilere vintage bir görünüm kazandıran kemik düğme seçenekleri eşsiz bir dokuya sahiptir. Kaliteli giyim ürünlerinde en az giysinin kendisi kadar nitelikli olan bu ürünler benzersiz bir ambiyans oluşturur. Siz de ihtiyacınız olan kemik düğme seçeneklerine toptan bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güçlü stokumuz ve yıllara dayanan tecrübemiz ile en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlayan dugme.net ailesi, kaliteli üretim çıktılarına sahip olmanıza yardımcı olur. Alanında uzman danışmanlarımız vasıtasıyla ücretsiz numune desteğimizden faydalanabilir ve zengin renk kartelamız arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Kemik Düğme Kullanımı

Bu yüzden makinelerde özenle ve yavaş şekilde üretilir. Kemik düğmelerin makinelerden çıkarıldıktan sonra geçirdiği işlemler ise boyama ve cilalamadır. Üretim zorluklarından dolayı oldukça değerli ve pahalı olan kemik düğmeler, genellikle özel üretim koleksiyonlarında tercih edilir. Nitelikli markaların sınırlı sayıda ürettikleri serilerde kullanılan kemik düğme seçenekleri, giysilerin çok daha otantik ve doğal bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Giysilerin cazibesini arttıran bu ürünler, aksesuar olarak da tercih edilebilir.