info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

gomlek-dugme-anasayfa-giris

Gömlek Düğmeleri İle Gömlekler Çok Daha Değerli

Farklı ham madde, desen ver renklerden üretilebilen gömlek düğmeleri kadın, erkek ve çocuk gömleklerinde tercih edilebilirler. Gömleklerin çok daha estetik bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan gömlek düğmeleri, gömleklerin yaka ve kol bölümlerinde bulunurlar.

Ürün Galerisi

Gömlek Düğmelerinde Ham Maddenizi Seçin

Doğal ham maddeye sahip olan düğme çeşitlerinden sentetik plastiklere kadar aklınıza gelebilecek tüm ham maddelerde üretim gerçekleştirebilen dugme.net, düğmelerin gücünü en iyi şekilde yansıtmanıza olanak sağlıyor. Toptan bir şekilde satın alabileceğiniz gömlek düğmeleri için ücretsiz numune desteğimizden de faydalanabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan düğme çeşitleri sayesinde satın almak istediğiniz düğmeleri özelleştirebilirsiniz. Her tarza uygun gömlek düğmelerinin bulunduğu dugme.net sayesinde giysilerin çok daha işlevsel ve şık olmasını sağlamak sizin elinizde.

Gömlek Düğmeleri ile Gömlekler Çok Daha Kaliteli

Gömleklerin kalitesini belirleyen en önemli unsur olan gömlek düğmesi, gömleklerin hem niteliğini hem de maddi değerini belirler. Zincirli, çıtçıtlı, klipsli gibi birbirinden farklı alternatifleri bulunan gömlek düğmeleri tarz bakımından da klasik, mesleki, kişisel, siyasi, geleneksel, çağdaş ve espirili gibi seçeneklere sahiptir. Yüz yıllardan bu yana kullanılan gömlek düğmeleri için aradıklarınızı bulacağınız dugme.net sayesinde işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz. Gömleklerinizin değerini belirleyen düğmelere en hızlı biçimde ulaşmak için bizimle iletişime geçin. Kendi üretimimiz olan düğme çeşitleri arasındaki polyester, korozo, sedef, boynuz, metal ve tahta düğme çeşitlerinden birine kolayca sahip olun. Ücretsiz numune desteğimiz sayesinde satın almak istediğiniz ürünü önceden deneyimleyin.

Gömlek Düğme Kullanımı

Gömleklerin birbirinden ayrışmasına yardımcı olan bu ürünler, birçok farklı ham maddeden üretilebilir. Gömleklerin çok daha şık görünmesine olanak sağlayan gömlek düğmeleri erkeklerde sağ, kadınlarda sol bölümde yer alır. Şıklığı ile göz dolduran gömlek düğmeleri iki giysi yakasının birbirine bağlanmasına yardımcı olur. Giyim tarzında oldukça önemli bir yere sahip olan gömlek düğmeleri üzerine markanızın logosunu veya adını bastırabilirsiniz. Lazer makineleri vasıtası ile gerçekleştirdiğimiz baskı işlemleri gömleklerin çok daha şık ve kaliteli durmasına yardımcı olacaktır. Gömleklere prestij katan bir unsur olan gömlek düğmeleri birbirinden farklı renk ve desende üretilebilir.