info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

erkek-dugme-giris-sayfasi

Erkek Düğmeleri İle Mükemmel Bir Son Dokunuş

Erkek giysilerinin çok daha estetik görünmesine olanak sağlayan düğmeler, zengin desen ve model alternatifleri ile sizler için sunuluyor. Ham madde bakımından da oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan düğme çeşitleri, tek tıkla kapınıza kadar ulaşıyor.

Ürün Galerisi

Erkek Düğmeleri Trendlerin Belirleyicisi

Modern koleksiyona sahip olan zengin ürün gamımız ve güçlü stok ağımız sayesinde ihtiyacınız olan erkek düğmelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz erkek düğmelerin parlatma, matlaştırma, desen yazma, boyama gibi birçok farklı işlemden geçirilmesini sağlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir ve pratik imkanlar sunan dugme.net, geri dönüşümlü ham maddeden üretilen erkek düğmeleri sayesinde gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakıyor. Sürdürebilirlik anlayışı kapsamında erkek düğmeleri çeşitlerinde doğal ham maddelere yer veren dugme.net doğanın korunmasına katkıda bulunuyor. Yüksek nitelikli markaların tercihi olan doğal içerikli erkek düğme çeşitleri, markanın imajının olumlu yönde yükselmesine katkıda bulunuyor.

Erkek Düğmeleri Modelleri

Tutturma aracı olarak işlev gören erkek düğmeleri 4 ve 2 delikli gibi farklı alternatiflere sahiptir. Alttan ayaklı ve ayaksız gibi seçeneklere sahip olan erkek düğmeleri birbirinden farklı şekle sahip olabilir. Sadece erkek giysilerinde değil; yumuşak mobilyalar, koltuk döşemeleri, hırkalar ve montlar gibi çok çeşitli konfeksiyon ürünlerinde de kullanılabilen erkek düğmeleri farklı malzemelerin mükemmel bir şekilde uyumunu aksesuar olarak da yansıtabilir. Alanında uzman ekibimiz, 2000 metrekarelik fabrikamızda üretmiş olduğu erkek düğmeleri ile ihtiyacınız olan modellere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Üzerine markanızın logosunu bastırabileceğiniz erkek düğmeleri, kullanıcı deneyimini iyileştirici birçok avantajı da bünyesinde barındırıyor. Uzun yıllara dayanan sağlam ve estetik olan erkek düğmeleri için sizde hemen dugme.net’i tercih edin.

Erkek Düğme Kullanımı

Konfeksiyon ürünleri başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda kullanılan erkek düğmeleri tahta, sedef, kokonat, deri, kemik, korozo ve boynuz gibi birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Metal düğmelerden bakalit düğmelere kadar aklınıza gelebilecek tüm erkek düğmelerine dugme.net ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Zengin koleksiyonlarımız sayesinde erkek giyim ürünlerini mükemmel bir şekilde tamamlayan en moda trendlere tek tıkla sahip olmak mümkündür.