info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

dikme-citcit-dugme-giris-sayfasi

Dikme Çıtçıt Ürünleri İle Giysiler Çok Daha Pratik

Bebek giysileri başta olmak üzere birçok farklı tekstil ürününde tercih edilen dikme çıtçıt modelleri, ev tekstilinde sıklıkla kullanılan bir yardımcı malzemedir. Üst giyim, kaban ve elbise gibi ürünlerde de kullanılabilen dikme çıtçıt seçenekleri, giysilerin çok daha estetik ve pratik bir formda görünmesine yardımcı olur.

Ürün Galerisi

Dikme Çıtçıt Seçeneklerinin Ham Maddesi

Genellikle pirinç malzemeden imal edilen dikme çıtçıt seçeneklerine düğme.net farkıyla kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Takım gerektirmeyen yapısı sayesinde oldukça avantajlı olan dikme çıtçıt modelleri hobi ürünlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ev tekstilinde de oldukça önemli bir yere sahip olan bu düğme modellerinde standart üretim olarak 15,17 ve 21 mm’lik farklı ölçekler bulunur. Gümüşten siyaha kadar aklınıza gelebilecek birçok farklı renk seçenekleri sayesinde siz de işletmenize değer katacak ve işletmenizin verimliliğini artıracak farklı dikme çıtçıt seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Kaliteli kaplama malzemeleri ile oluşturulan dikme çıtçıt seçenekleri kanserojen madde içermez.

Giysilerde Dikme Çıtçıt Modası

Son dönemlerde giyim ürünlerinde oldukça sıklıkla kullanılan dikme çıtçıt seçenekleri, giysilerin kolay bir şekilde açılıp kapanabilmesine olanak sağlar. Kullandıkları alanlarda estetik bir hava oluşturan dikme çıtçıt seçenekleri dekorasyon amacıyla da tercih edilebilir. Kemer, çanta, ayakkabı ve kıyafet gibi aklınıza gelebilecek bütün ürünlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz dikme çıtçıt seçenekleri kolay bir şekilde yüzeye tutunur. Kullanıcısı için ne kadar avantajlıysa üreticisi içinde o kadar avantajlı olan bu düğme modellerinde istediğiniz renk ve ebatta ürün siparişinde bulunabilirsiniz.

Dikme Çıtçıt Kullanımı

Çok kalın olmayan kumaşlarda tercih edilebilen dikme çıtçıt modellerinin kalın kıyafetler içinde kullanabilen farklı ebatlardaki seçenekleri de vardır. Plastik ve metal gibi farklı ham maddelerin üretilebilen dikme çıtçıt seçenekleri ayakkabıdan elbiseye kadar çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Renk bakımından da oldukça fazla alternatife sahip olan dikme çıtçıt modellerinde kendi istediğiniz renk kodu üzerinden de üretim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Elbiseler, pantolonlar, montlar, kabanlar ve çok daha fazla tekstil ürününde tercih edilebilen dikme çıtçıt modellerinin metalleri paslanmaya karşı dayanıklıdır.