info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

cubuk-dugme-giris-sayfasi

Çubuk Düğme Çeşitleri İle Yüksek Kalite Uygun Fiyata

Polyester bir düğme çeşidi olarak çubuk düğmeler, tekstil ürünleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilir. Bu düğmelere adını veren çubuk, esasında üretim sürecinden gelmektedir. Çünkü; çubuk düğmelerin üretiminde silindirler kullanılır.

Ürün Galerisi

Çubuk Düğmeler ile Giysilerin Şıklığını Tamamlayın

Giysilerde şık bir görünüm elde etmek için tercih edebileceğiniz çubuk düğmeler genellikle mont, ceket ve kaban gibi ağır giysiler de tercih edilirler. Bu ürünlerin ham maddesi polyesterdir. Mat ve parlak alternatiflerinin bulunduğu çubuk düğme seçenekleri kullanıldığı giysilere ayrı bir tarz katar. Giysilerin desen ve kesimlerini ön plana çıkaran bu ürünler farklı boyutlarda üretilebilir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra talebinize bağlı olarak çeşitli formlarda da üretebileceğimiz çubuk düğme seçenekleri sertleştiriciler, pigment boyalar ve sedef esansı gibi farklı alternatiflerle sizlere sunulur. İstediğiniz tüm renk ve desenlere sahip olabileceğiniz dugme.net ailesi sayesinde markanıza özgü desenler oluşturmanız da mümkündür.

Çubuk Düğmeler ile İstediğiniz Desene Sahip Olun

dugme.net kalitesi ile sahip olacağınız tüm çabuk düğme seçeneklerine kusursuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünler tarafınıza gönderilmeden önce kalite kontrol ekibimiz tarafından teste tabi tutulur. Bu sayede tek bir fire bile vermeden işlevsel düğmelere sahip olabilirsiniz. Çubuk, küresel, oval ve köşeli gibi farklı modellerde sahip olabileceğiniz çubuk düğme seçenekleri beklentilerinizi tam olarak karşılar. Toptan düğme ihtiyaçlarınız için en doğru adres olan dugme.net ‘te sizin için en uygun düğmeler üretiyoruz. Zengin ürün gamımız arasından tercih yaparak dünyanın tercih ettiği markamızın nitelikli ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz numune desteğimiz sayesinde teslimat sonrasında kötü sürprizler de yaşamazsınız. Kurumsal çizgisi ile sektörünün öncüleri arasında bulunan markamız ile işinize değer katmaya hazır olun.

Çubuk Düğme Kullanımı

Asırlardır kullanılan bu araçlar, zaman içerisinde birçok değişim geçirmiştir. Bu değişimlerin en başında, üretimde polyesterin döküm için kullanılan kabı gelir. Çubuk düğmeler, tekstil sektöründe en çok tercih edilen düğmelerden biridir. Çubuk düğmeler sayesinde pahalı olan düğme çeşitlerini kolayca taklit edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde, diğer düğme çeşitlerine göre pahalı olan boynuz ve kemik düğmelerin taklitlerini daha uygun maliyetlerle yaptırabilirsiniz.