info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

citcit-dugme-giris-sayfasi

Çıtçıt Düğme Modelleri İle Tekstil Ürünlerinde Pratiklik

Giyim ürünlerinden yastıklara kadar yaşamın her alanında kullanılan çocuk düğme modelleri birçok farklı avantaja sahiptir. Ürünlerin iki yakasını bir araya getirme de oldukça avantajlı olan çıtçıt düğme modelleri farklı ebatlarda ve boyutlarda üretilebilir. Renk bakımından da oldukça zengin seçeneklere sahip olan çıtçıt düğmeler, dayanıklı yapısı ile bilinirler.

Ürün Galerisi

Çıtçıt Düğme Seçeneklerinin Ham Maddesi

Metal başta olmak üzere birçok farklı materyalden üretilebilen çıtçıt düğme seçenekleri otomatik makineler vasıtasıyla kumaşlara sabitlenir. Kemer, bot, çanta ve giysi gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı alanda tercih edilebilen bu düğmeler aksesuar olarak da kullanılabilir. Kumaşa dikim yoluyla raptedilen çıtçıt düğme seçenekleri gizli kapak, delik kapaklı, kumaş kaplı, baskılı, damarlı, düğme modelleri, sedefli ve geniş çerçeveli gibi birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Kendi üretim merkezimizde hazırlamış olduğumuz bu düğme çeşitlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Toptan bir şekilde satın alabileceğiniz çıtçıt düğme seçenekleri yaratıcılık olanağı yüksek standartlara sahiptir. Bu sayede işletmenizin ihtiyacı olan her türlü modele kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yüksek standartlarda üretmiş olduğumuz düğme modellerinde teknik servis desteği de sunuyoruz. Ücretsiz olarak numune desteğinden faydalanabileceğiniz bu düğme seçeneklerinde birleştirme makinelerimizde en yüksek teknolojiyi kullanıyoruz.

Çıtçıt Düğmeler Nerelerde Kullanılır?

Kot düğmeleri, rivayetler, bebek çıtçıtı, kanca ve zamak gibi aklınıza gelebilecek diğer modeller için de bizi tercih edebilirsiniz. Beklentilerinizi tam olarak karşılayan düğme.net ailesi olarak sizler için kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada buluşturuyoruz. Örgüler, hobi ürünleri, deri malzemeler, çanta ve giysilerde rahatlıkla kullanılabilecek bu düğme modelleri pratik uygulama aparatlarına sahiptir. Bu sayede kullanıcısını da yormadan kolay bir şekilde istediğiniz tekstil ürünlerine iliklemesini sağlar. Çadır, tekne, branda, tente gibi çok farklı dış mekan ürünlerinde de kullanılabilen bu ürünler kanserojen içermeyen malzemelerden üretilir. Paslanmayan özelliği sayesinde de bir kez satın alıp uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu modeller fiyat bakımından da oldukça avantajlıdır. Kullanmış olduğunuz ürünlerin değerini artırmak için siz de çıtçıt düğme modellerini tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımak isteyen işletmelerin adresi olan düğme.net, yaşam kalitesini artıran çözümleri ile yanınızdadır.

Çıtçıt Düğme Seçenekleri Pratiktir

Kadın erkek, genç yaşta herkesin rahatlıkla kullanabileceği düğme modellerine kolay bir şekilde sahip olmak için sizde düğme.net’i tercih edin. Estetik ve pratik olması sayesinde ön plana çıkan çıtçıt düğme seçenekleri dikme, sedefli veya metal gibi farklı alternatiflere sahiptir. Dayanıklı, paslanmayan, çabuk düşmeyen ve sağlığı tehdit etmeyen üstün nitelikteki düğme modelleri, aynı zamanda bütçenizin dostudur. Tercih ettiğiniz kumaşın kalınlığına ve tipine göre farklı modellerde sipariş verebileceğiniz bu ürünler kampçılık, teknecilik, kemer, mont, cüzdan, çanta ve ayakkabı gibi birçok farklı ürün de kullanılabilir. Her alanda rahatlıkla tercih edilebilen bu modeller için sizde uçtan uca çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. İşletmenize değer katacak çıtçıt düğme modelleri ve diğer düğme seçenekleri için hemen bizimle iletişime geçin. Aklınızdaki ürünleri istediğiniz fiyata bulabileceğiniz düğme.net ailesi sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız.

Çıtçıt Düğme Kullanımı

Fiyat bakımından daha avantajlı çıtçıt düğme seçenekleri, farklı işlevlere sahip olan iki düğme parçasının bir araya getirilip tutturulmasına yarar. Genellikle metalden oluşturulan çıtçıt düğme seçenekleri presleme vasıtasıyla işlev görürler. Üst ve alt kumaş için ikişer farklı parçadan oluşan çıtçıt düğme seçenekleri genellikle hafif kumaşlarda kullanılır. Ağır kumaşlar için de farklı ebatlara sahip olan çıtçıt düğme seçenekleri vardır.