info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

boynuz-dugme-giris-sayfasi

Boynuz Düğme Çeşitleri İle Giysiler Çok Daha Özel

Hayvan boynuzundan üretilen, değerli düğme çeşitlerinden biri olan boynuz düğmeler, giysilerin çok daha özel bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Doğal düğme çeşitlerinden biri olan boynuz düğmelerin üretimi oldukça zordur. Sektördeki en pahalı düğme çeşitlerinden biri olan bu ürünler maliyetinin karşılığını tam olarak verir.

Ürün Galerisi

Boynuz Düğmelerin Üretim Makineleri

Boynuz düğmelerin üretim makineleri diğer düğmelere göre farklıdır. Üretimi oldukça zor olan bu düğmelerin diğer zorlu kısmı ise parlatma aşamasıdır. Boynuz düğmeler, bu ürünler için özel olarak üretilen cilalar ile parlatıldıktan sonra kurumaya bırakılır. Kuruma aşaması 3-4 gün kadar sürebilir. Bu nedenle toptan boynuz düğme alacak firmaların çok önceden sipariş vermeleri her iki taraf içinde sürecin hızlı ve stabil yürütülmesini sağlar.

Boynuz Düğme Kullanmanın Artıları

Üretimi ne kadar zor olsa da kullanıldıkları alanlarda tüm dikkatleri üzerine çeken boynuz düğme seçenekleri oldukça avantajlıdır. Tekstil ürünleri başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda değerlendirilebilen bu ürünler aksesuardan çantalara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıldığı her alanda ürünlerin değerini artıran boynuz düğme seçenekleri, özel seri ve sınırlı sayıda üretimi olan giysilerde kullanılabilir. Üst düzey markaların öncelikli tercihi olan bu düğmeler, doğal oldukları için aynı zamanda çevrecidir. Sağlamlığı ve estetik görünümü ile benzerlerinden ayrışan bu ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçin. Ücretsiz numune ve talebe göre özel ölçülerde üretim imkanımızdan faydalanın. Hangi tekstil ürünü için hangi düğmenin en iyi şekilde eşleneceğine karar veremezseniz de danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Boynuz Düğme Kullanımı

Bu düğmelerin kendine has dokusu ve yansıttığı etki sayesinde yüksek kaliteli markaların en çok tercih ettiği düğme çeşitlerinden biri olmuştur. Daha çok bufalo ya da inek boynuzları kullanılarak üretilen boynuz düğme çeşitleri, genellikle kemik düğmeler ile karıştırılır. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi ham madde bakımından birbirinden ayrışan bu ürünlerin ortak noktaları ise doğal olmalarıdır. Fiyatı bakımından yüksek olan boynuz düğmelerin üretimi de oldukça zordur. Üretimi günler sürebilen bu düğmelerde teslim süresi, ürün adedine göre değişkenlik gösterebilir.