info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

bakalit-dugme-giris-sayfasi

Bakalit Düğmeler İle Yanmaya Ve Kimyasallara Savaş Açın

Bakalit düğme, görüntü itibarıyla korozo ve boynuz düğmelere en çok benzeyen düğme çeşididir. Bu düğmeler, sadece doku haricinde tüm özellikleri ile korozo ve boynuz düğmelere benzer. Boynuz ve korozo düğmelerin en iyi taklitleri, bakalit düğmeler sayesinde imal edilir.

Ürün Galerisi

Urea Düğmelerin Üstün Nitelikleri

Sektörde urea düğme olarak da bilinen bakalit düğmeler, üstün nitelikleri sayesinde bir düğmeden çok daha büyük işlevlere sahiptir. İçeriğindeki doğal malzeme oranı fazla olanı bakalit düğmeler yüksek kalitesi ile sektörün en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Üzerine retro ve vintage efektleri uygulanabilen bakalit düğmeler farklı desenlerde de üretilebilirler. Lazer uygulaması sayesinde ürünlerin üzerine istediğiniz desenin çizilmesini sağlayabilirsiniz. Eskitme işleminin de uygulanabildiği bakalit düğmeler opak bir görünüme sahiptir. Kullanıldığı alanlarda oldukça dikkat çeken bu seçenekler 1920’li yıllardan bu yana düğme sektöründe kullanılır. Bir plastik çeşidi olan bakalit, yüksek kaliteli bir görünüme sahiptir. Sağlığa zararlı maddeler ve ağır metaller içermeyen düğme çeşitlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak üretilir.

Bakalit Düğmeler ile Yeniliklere Açık Olun

Özel bileşenlere sahip olan bakalit düğmeler istediğiniz boyutlarda ve şekillerde üretilebilir. Giysilerde retro ve vintage havası oluşturmak için tercih edebileceğiniz bakalit düğmeler, zamansız bir görünüme sahiptir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda şekillendirdiğimiz bakalit düğmelerde avantajlı fiyatlara ulaşmak için dugme.net’i tercih edebilirsiniz. Ürünlerin zenginleştirilmesinde önemli bir yere sahip olan bakalit düğmeleri istediğiniz renk ve ebatlarda üretebiliriz. Konfeksiyon sektörü başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda değerlendirebileceğiniz bakalit düğmeler çevreci ve yeniliklere açık olan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Konfeksiyon ürünlerinde özgün bir tarz yakalamak isteyenler için oldukça avantajlı olan bu ürünlere ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Bakalit Düğme Kullanımı

Boynuz ve korozo düğmelere oranla çok daha uygun fiyatlı olan bakalit düğmeler, estetik bir görünüme sahiptir. Yüksek kaliteli malzemelerden oluşan bakalit düğmeler, diğer düğmelerin tam aksine yüksek ısı ve ağır kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu ürünleri diğer düğmelerden ayıran en önemli özellik budur. Yanmayan özel kıyafetler için tercih edilebilen bu ürünler, ağır kimyasallar ile ilişkili olan sektörlerde de tercih edilebilir. Yüksek ısı altında çalışan kişilerin kıyafetlerinde kullanılan bakalit düğmeler, yüksek dayanımları ile ön plana çıkar.