info@polkom.com

Mail Adresimiz

0(532) 363 72 50

Telefon Numaramız

agraf-giris-sayfasi

Agraf Modelleri İle Üretime Destek

Giysilerde kullanılan yardımcı bir malzeme olan agraflar, giyim eşyalarının uçlarının karşılıklı olarak birleştirilmesine olanak sağlar. Birbirine tutturma vasıtasıyla işlevi gören bu ürünler, küçük çengeller vasıtasıyla kullanıcısını yormaz. İki parçadan oluşan ve yardımcı bir malzeme olarak tekstil sektöründe yer alan agraflar birbirine geçerek tutunur. Sektörde kopça ve kanca olarak da adlandırılan agraflar bu ürünlerden farklıdır. Kumaş parçasına dikim yoluyla entegre edilen agraflar hem plastikten hem de metal malzemeden üretilebilir. Sütyenler başta olmak üzere birçok farklı giyim ürününde kullanılan agraf seçenekleri terziler tarafından oldukça sık bir şekilde kullanılır. Sadece kapatma işlevi değil, aynı zamanda açık kalan bölgelerin birleştirilmesine de olanak sağlayan agraf modelleri, özellikle elbiselerin ense bölgelerinde kullanılır.

Agraf Seçenekleri Nerelerde Kullanılır?

Pantolon ve eteklerin bel bölümlerinde de tercih edilen agraflar, bel boşluğunun oluştuğu durumlarda kullanıcıların estetik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Kendisi küçük, işlevi büyük olan bu malzemelere düğme.net vasıtasıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve renklerde tercih edebileceğiniz agraf seçenekleri, oldukça işlevsel ve uygun fiyatlıdır. Uzatma amacıyla da kullanılabilen agraf modelleri, farklı kiloya sahip olan kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Ceketlerden bluzlere, gömleklerden iç giyim ürünlerine kadar yaşamın her alanında kendisine yer bulan agraf modelleri, tecrübeli kadromuz ile sorunsuz olarak sizlere ulaşır. Giyim sektöründeki çözüm ortağınız olan düğme.net sayesinde gereksinim duyduğunuz tüm yardımcı malzemeler için ücretsiz numune desteğine sahip olabilirsiniz.

Agraf Modellerinde Alternatif Renkler

Giysilerin uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlayan yardımcı malzemeler beyaz, siyah, ten rengi ve kırmızı gibi birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. İstemiş olduğunuz renk ve ebatta üretimini gerçekleştirebileceğimiz agraf modelleri sayesinde siz de giysilerin çok daha sağlam ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Bozulduğu zamanlarda kullanıldığı tekstil ürününün işlevsiz hale gelmesine sebep olabilen agraf modellerinde kalite oldukça önemlidir. Her ne kadar küçük boyutlu olsa da bir giysinin kullanılabilirliği üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahip olan agraf modelleri için bize danışın. Ücretsiz numune desteği ve güçlü stok ağımız ile her zaman yanınızdayız.